Gömülü Sistem Yazılımı ve IOT Teknolojileri

Gömülü sistem yazılımı hizmetimizde projeniz için en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Eğer elinizde var olan bir donanım bir kart varsa bu karta uygun gömülü sistem yazılımını yapabiliriz veya projenizin önce donanımını yani pcb ‘sini tasarlar sonra gömülü sistem tasarımını yapabiliriz.

Tasarımda kullanılan veya kullanılacak her türlü 8-16-32 bit STM, TI, Microchip, Atmel mikroişlemciler için gömülü sistem tasarımını yapıyoruz.  Gömülü sistem yazılımına geçilmeden önce yazılımcı ekibimiz algoritma adımlarını detaylandırır bu detaylandırma işleminde performans, hız ve güvenilirlik üzerinde durulur. Sonrasında bilgisayar ortamında test aşamasına geçilir ve donanım üzerinde gömülü sistem yazılımının çalışması test edilerek müşteriye teslim edilir. İsteğiniz doğrultusunda Ardunio, Raspberry Pi kartları için de gömülü sistem yazılımı hizmeti verebiliriz.

IOT Teknolojileri

Yetkin mühendislerimiz SPI, I2C, UART gibi seri haberleşme protokollerine hakimdir. Dolayısıyla en karmaşık projelerinizi dahi hayata geçirebilir. Yaptığımız gömülü sistem yazılımları arasında; akıllı ev sistemleri yazılımı, ısı, ışık, gaz, basınç ölçümleri yazılımları ve takip sistemleri bulunmaktadır.

Gömülü sistem tasarımlarını IOT teknolojileri ile birleştiriyoruz. Tüm uzaktan haberleşme protokollerine hakimiz. RFID sistemleri , GPS, GSM, GPRS ile takip ve haberleşme sistemleri Wi-Fi, Bluetooth ve Bluetooth Low Energy teknolojilerini gömülü sistem yazılımı üzerine entegre ediyoruz. İzmir’de ve tüm Türkiye’de en hızlı büyüyen gömülü sistem yazılımı firması için bizi tercih edebilirsiniz.