Gömülü Sistem yazılımı ve ıot teknolojileri

Gömülü Yazılım ve IoT Sistemlerinde Öncü

Gömülü sistem yazılımı hizmetimizde projeniz için en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Eğer elinizde var olan bir donanım bir kart varsa bu karta uygun gömülü sistem yazılımını yapabiliriz veya projenizin önce donanımını yani pcb ‘sini tasarlar sonra gömülü sistem tasarımını yapabiliriz.

Tasarımda kullanılan veya kullanılacak her türlü 8-16-32 bit STM, TI, Microchip, Atmel mikroişlemciler için gömülü sistem tasarımını yapıyoruz.  Gömülü sistem yazılımına geçilmeden önce yazılımcı ekibimiz algoritma adımlarını detaylandırır bu detaylandırma işleminde performans, hız ve güvenilirlik üzerinde durulur. Sonrasında bilgisayar ortamında test aşamasına geçilir ve donanım üzerinde gömülü sistem yazılımının çalışması test edilerek müşteriye teslim edilir. İsteğiniz doğrultusunda Ardunio, Raspberry Pi kartları için de gömülü sistem yazılımı hizmeti verebiliriz.

 

IOT Teknolojileri

Yetkin mühendislerimiz SPI, I2C, UART gibi seri haberleşme protokollerine hakimdir. Dolayısıyla en karmaşık projelerinizi dahi hayata geçirebilir. Yaptığımız gömülü sistem yazılımları arasında; akıllı ev sistemleri yazılımı, ısı, ışık, gaz, basınç ölçümleri yazılımları ve takip sistemleri bulunmaktadır. Gömülü yazılım firmaları arasında en kaliteli en uygun teklif ile proje hizmeti garantisi veriyoruz.

Gömülü sistem tasarımlarını IOT teknolojileri ile birleştiriyoruz. Tüm uzaktan haberleşme protokollerine hakimiz. RFID sistemleri , GPS, GSM, GPRS ile takip ve haberleşme sistemleri Wi-Fi, Bluetooth ve Bluetooth Low Energy teknolojilerini gömülü sistem yazılımı üzerine entegre ediyoruz. İzmir’de ve tüm Türkiye’de en hızlı büyüyen gömülü sistem yazılımı firması için bizi tercih edebilirsiniz.

gömülü sistem yazılım firma
gömülü yazılım firması
image

Uzman Kadro

Gömülü yazılım ve donanım alanında uzman kadroya sahibiz.

image

Hızlı Yazılım Çözümleri

Hızlı ve hatasız gömülü yazılım çözümleri.

image

Yaratıcı Fikirler

IoT ve gömülü yazılım firması olarak ihtiyacınıza yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Neden biz

Kurumsal Birçok Firmanın Gömülü Yazılım İhtiyacına Çözüm Ürettik

Microchip, atmel ve arm tabanlı mimariler başta olmak üzere tüm mikrodenetleyiciler için gömülü yazılım hizmeti veriyoruz.

Gömülü sistem yazılımı

okunabilir yazılım

modüler algoritma

Güvenli Gömülü Yazılım

79
Mutlu Müşteri
124 +
Proje Teslimi
5 +
Uzman Kadro
250 +
Portfolyolar
Call Now Button