Elektronik Kart Tasarımı

Elektronik kart tasarımı ve üretimi hizmetimiz için öncelikle talep ettiğiniz projenin detaylarını bildiriyorsunuz. Sonrasında uzman donanım mühendisleri kartın işlevselliğini ve genel algoritma yani çalışma prensibini tanımlayıp elektronik kart tasarımında kullanılacak en uygun maliyetli ve işlevsel olan komponentler belirlenir ve bom listesi oluşturulur. Ayrıca elektronik kart tasarımınızın gömülü sistem yazılımını da ihtiyacınız doğrultusunda kodluyoruz.

Bom listesinden sonra tasarlanacak olan devre için devre şeması özenle çizilir. Daha sonra şemaya uygun olacak şekilde pcb devre tasarımına başlanır. Elektronik komponentler pcb üzerine yerleştirilir ve bağlantı yolları çizilir.

Elektronik Devre Tasarımı

Elektronik kartın üretime gönderilmeden önce bilgisayarda gerekli simülasyonlar yapılarak üretilen prototip veya seri üretime verilecek ürünün en optimum şekilde çalışması sağlanır. Seri üretime verilen olan elektronik kart tasarımı öncelikle prototip olacak şekilde gerçek koşullar altında test edilir herhangi bir sorun olmaması durumunda elektronik devre tasarımı seri üretime verilir. SMD ve TH dizgileri için firmalardan teklif alınır ve en uygun hizmeti veren firma ile çalışılır.

Elektronik kart üretimi ve tasarımı için yılların verdiği tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmak için projeye özel arge yaparak uzun vadeli ürünler üretiyoruz. Elektronik kart tasarımı yapan firmalar arasında önce İzmir’de sonra tüm Türkiye’de en iyi firma olma yolunda ilerliyoruz.