ELEKTRONİK KART TASARIMI

Ürünleriniz İçin Elektronik Kart (PCB) Tasarımı Yapıyoruz

Elektronik kart tasarımı ve üretimi hizmetimiz için öncelikle talep ettiğiniz projenin detaylarını bildiriyorsunuz. Sonrasında uzman donanım mühendisleri kartın işlevselliğini ve genel algoritma yani çalışma prensibini tanımlayıp elektronik kart tasarımında kullanılacak en uygun maliyetli ve işlevsel olan komponentler belirlenir ve bom listesi oluşturulur. Ayrıca elektronik kart tasarımınızın gömülü sistem yazılımını da ihtiyacınız doğrultusunda kodluyoruz.

Bom listesinden sonra tasarlanacak olan devre için devre şeması özenle çizilir. Daha sonra şemaya uygun olacak şekilde pcb devre tasarımına başlanır. Elektronik komponentler pcb üzerine yerleştirilir ve bağlantı yolları çizilir.

Elektronik Devre Tasarımı

Elektronik kartın üretime gönderilmeden önce bilgisayarda gerekli simülasyonlar yapılarak üretilen prototip veya seri üretime verilecek ürünün en optimum şekilde çalışması sağlanır. PCB Tasarımı olarak da bilinen bu aşamadan sonra seri üretime verilen olan elektronik kart tasarımı öncelikle prototip olacak şekilde gerçek koşullar altında test edilir herhangi bir sorun olmaması durumunda elektronik devre tasarımı seri üretime verilir. SMD ve THT dizgileri için firmalardan teklif alınır ve en uygun hizmeti veren firma ile çalışılır.

Elektronik kart üretimi ve tasarımı için yılların verdiği tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmak için projeye özel arge yaparak uzun vadeli ürünler üretiyoruz. Elektronik kart tasarımı yapan firmalar arasında önce İzmir’de sonra tüm Türkiye’de en iyi firma olma yolunda ilerliyoruz.

elektronik arge
pcb tasarımı
elektronik kart tasarım

TASARLADIĞIMIZ ELEKTRONİK KARTLAR

image

Uzman Kadro

Elektronik kart tasarımı pcb sistemleri üzerine uzman kadroya sahibiz.

image

Hızlı Yazılım Çözümleri

Hızlı ve hatasız elektronik kart tasarımı çözümleri.

image

Yaratıcı Fikirler

PCB tasarım firması olarak yaratıcı çözümler sağlıyoruz.

NEDEN BİZ

Kurumsal Birçok Firmanın Elektronik Kart Tasarım İhtiyacına Çözüm Ürettik

PCB tasarımında rf, kablosuz iot modülleri ve birçok otomasyon ihtiyaçlarını sağlıyoruz.

Elektronik Kart Tasarımı

PCB Tasarım

Yüksek Hızlı Devre Tasarımı

Kompakt Tasarım

66
Mutlu Müşteri
110 +
Proje Teslimi
5 +
Uzman Kadro
250 +
Portfolyolar
Call Now Button