PROTOTİP PCB ÜRETİMİ

Elektronik Kart Dizgisi

Projelerinizi hayata geçirmenin son adımlarını gerçekleştiriyoruz. Elektronik kart dizgisi hizmeti ile başta İzmir olmak üzere tüm illere 4 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Prototip fason pcb dizgisi ihtiyacınız için yapmanız gerekenler çok basit.

Prototip elektronik kart dizgisi için kart tasarımınızın gerber dosyasını bize gönderebilir veya örnek bir pcb ‘yi bize teslim ederek aynı gün fiyat teklifi alabilirsiniz. Prototip pcb dizgi lehimleme için smd ve tht olmak üzere tüm dizgilerinizi tüm kılıf türleri için gerçekleştiriyoruz. Tek yüz veya iki yüz dizgi hizmetini en hızlı şekilde uygulayıp tamamlıyoruz. Profesyonel ekibimiz elektronik kart dizgisi sonrası kartlarınızı temizleyerek herhangi bir kalıntı kalmadığından emin olur. Ayrıca sayı fark etmeksizin kart dizgisi biten tüm pcb ‘lerde kısa devre kontrolü yapılarak üretim tarafında herhangi bir hata olmasının önüne geçer.

Prototip pcb üretimi için smd dizgi ve dip dizgi hizmetini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ürününüz için hazır bir elektronik kart tasarımı yoksa önce tasarlayıp sonra istediğiniz adetlerde üretip dizgi işlemini yapıyoruz. İzmir elektronik kart dizgi hizmeti için bizimle iletişime geçin.

image

Uzman Kadro

Prototip ve adetli elektronik kart dizgisi için uzman kadro.

image

Hızlı Dizgi Çözümleri

Hızlı ve hatasız elektronik kart dizgisi.

image

Yaratıcı Fikirler

Elektronik kart dizgi firması olarak temiz lehimleme.

neden biz

Kurumsal Birçok Firmaya Prototip Elektronik Kart Dizgisi Sağladık

Tht ve smd tüm kılıflar için lehimleme dizgi hizmeti sağlıyoruz.

Elektronik Kart Dizgisi

Prototip PCB Üretimi

Kısa devresiz lehimleme işlemi

Çift Taraflı Dzgi

33
Mutlu Müşteri
49 +
Proje Teslimi
5 +
Uzman Kadro
49 +
Portfolyolar
Call Now Button